Informácie

Naša firma bola založená na základe rodinnej cukrárskej tradície 2. decembra 1991. Starší obyvatelia Nitry ešte i dnes spomínajú na cukrárske majstrovstvo starého otca, ktorý v minulosti svojím umením robil radosť maškrtným jazýčkom nielen v Nitre, ale i v širokom okolí. Hoci odvtedy ubehlo pár rôčkov, dodnes sa používajú v našej výrobe receptúry, ktoré považujeme za dedičstvo.

Dnes, keď sa svet uberá novými trendmi, čo neobchádza samozrejme ani cukrárske remeslo, snažíme sa presadzovať staré osvedčené technológie, pretože si myslíme, že zákusok okrem toho, že musí dobre vyzerať, musí predovšetkým lahodne chutiť. A tak sa v našej ponuke stretnete s klasickými likérovými špicami, šamrónami, grilážkami, krémešmi, veterníkmi, roládami, dobošovými, punčovými, či medovými rezmi.

V našej ponuke však nechýbajú ani novinky. Ovocná bomba, Sacherov rez, Esterházy rez – to je len niekoľko druhov, ktoré si už u našich zákazníkov našli v pomerne krátkej dobe stále miesto. Veľkej obľube sa tešia naše bratislavské rožky a jablkové pité, ktoré už majú svojich stálych zákazníkov. Naša firma nezabúda ani na ľudí, ktorí sú konzumentmi DIA výrobkov. Dia kokosový rez a dia orieškový rez sú určené práve im a sú v každodennej ponuke našich predajní.

Okrem zákuskov vyrábame torty. V ponuke je viac druhov: ananásové, čokoládové, orechové, penové, karamelové, dobošové …. Okrem klasických, ponúkame možnosť špeciálnych objednávok na torty určené na svadby, promócie, stužkové atď. Zároveň máme v ponuke vybrané druhy zákuskov, na ktoré sa vzťahuje jednotná cena za kus pri určitom objednanom množstve.

V neposlednom rade sa naša firma vrátila k tradícii výroby gaštanovej hmoty, z ktorej vyrábame, Nitranom veľmi známe a obľúbené, gaštanové jazýčky. O kvalite našej gaštanovej hmoty svedčí veľký dopyt našich odberateľov.

Okrem toho, že cukrárske výrobky vyrábame, ponúkame ich na predaj aj v našich predajniach a to v Nitre, na Farskej ul. č. 38 a na Štefánikovej ul. č. 39 – pešia zóna. V týchto prevádzkach Vás obslúžime, poradíme a v príjemnom nefajčiarskom prostredí ponúkneme výbornú kávu, čaj, alebo viac druhov nealkoholických a alkoholických nápojov.

Zaoberáme sa aj zásobovaním iných prevádzok. Na tento účel nám slúžia chladiace autá, ktorými zabezpečujeme rozvoz čerstvého cukrárenského pečiva hlavne v našom regióne.

Zdroj/Foto: www.cukrarenbillich.sk

Kategória

  • Cukráreň

Recenzie

Pridajte prvú recenziu pre “Billich Štefánikova”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Štefánikova trieda 22/39, 949 01 Nitra
+421 37 7721 648
http://www.cukrarenbillich.sk/

Otváracie hodiny

Pondelok
8.30 - 18.00
Utorok
8.30 - 18.00
Streda
8.30 - 18.00
Štvrtok
8.30 - 18.00
Piatok
8.30 - 18.00
Sobota
8.30 - 18.00
Nedeľa
10.00 - 18.00